Izbično online

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Raspored misa za prosinac 2017.

 

DATUM

DAN

NAKANA

01.

Petak

7 –  Mile Zeljko za+Milicu, Vinka, Božu...

02.

Subota

7 –  Ivanko Crnjac za + Danicu...

03.

Nedjelja

D.B. - 9 –  Kata Soldo – Kavgina za svoje ++
IZBIČNO – 10:30
G.B. – 12 –   Darka Soldo-Topušić za + Darinka (m)

04.

Ponedjeljak

6 – Milijan i Danica Crnjac za+Radoslava, Veselu, Tomislava...

05.

Utorak

6 –  Branka Kožul za+Ružicu, Marka, Rajka te Jozu...

06.

Srijeda

6 –  Dragan Logarušić za+ Darinku, Jozu...

07.

Četvrtak

6 –   Ob. Za+Blagu i Anicu Soldo

08.

Petak

6 –  Milan Crnjac za + Anicu i Jakova

09.

Subota

6 – Blago i Mariofila Soldo za svoje ++

10.

Nedjelja

D.B. - 9 –   Vlado Konjić za+Anicu...
IZBIČNO – 10:30
G.B. – 12 –  Blago Ćićić za+Dragicu

11.

Ponedjeljak

6 – Dubravka Crnjac za + Katu...

12.

Utorak

6–   Danica Soldo za+Milu (m)...
16 – Ob.za ++ Dragice (ako vrijeme dopusti poslije mise procesija do grobova)

13.

Srijeda

6–  Ob.Pavković za +Danicu i Stipu

14.

Četvrtak

6–   Vlatko Soldo-Brašnić za+Blagu...

15.

Petak

6 –  Zorka i Jozo Pavković za sve ++ iz ob.Pavković i Tadić

16.

Subota

6 – Radoslav Hrkać za+ Jagu...

17.

Nedjelja

D.B. - 9 –   Karmela Soldo za svoje ++
IZBIČNO – 10:30
G.B. – 12 –   Mile Soldo-Čolić za+Jozu...

18.

Ponedjeljak

6 – Miljenko Crnjac za+Božicu

19.

Utorak

6 –   Darka Lucanović za+Jozu, Miljenka...

20.

Srijeda

6 –  Drago Pavković za + Veselka, Anicu...

21.

Četvrtak

6 –   Dane Soldo za+Grgu...

22.

 Petak

6 –  Iva Crnjac za+Ivicu (ž), Ljubicu, Ilku...

23.

Subota

6 – Beba Pavković za+Ivu (ž) Darku (ž)...

24.

Nedjelja

D.B. – 9 –    Na odluku
IZBIČNO – 10:30
G.B. – 12 –   Blago Ćićić za+Željka i Ljubicu Crnjac
POLNOĆKA – Tiha misa

25.

Ponedjeljak
BOŽIĆ

D.B. - 9
IZBIČNO – 10:30
G.B. – 12

26.

Utorak

9 – Izbično – Gojko Soldo za + Slavku (ž)...
10:30 – G.Britvica

27.

Srijeda

10:30 – Izbično – Pavkovići za sve ++ u izbičkom groblju

28.

Četvrtak

17 – Izbično – Podjela paketića i blagoslov djece

29.

 Petak

7 – Danica Crnjac za +Danijelu, Velu, Lucu

30.

 Subota

7 – Slavka Soldo s dj.za+Dragu (m)

31.

Nedjelja

D.B. - 9 –    Na odluku
IZBIČNO – 10:30
G.B. – 12 –   Miljenko i Dijana Crnjac za+Vinka Zadru (m)