• Smanji slova

MNL MZ: Izbično nikako do prvih bodova, Uzarići zasluženo slavili 2:1

E-mail Ispis PDF

MNL MZ Grada Širokog Brijega

U trećem susretu prvog kruga MNL Grada Širokog Brijega, odigrane u utorak, 16. srpnja, ekipa MZ Izbično ubilježila je još jedan poraz te tako propustila priliku nastavka odigravanja u sljedećem krugu. U ovoj bitnoj utakmici ekipa MZ Uzarići pokazala se kao bolji suparnik te na koncu zasluženo slavila rezultatom 2:1.

U 15 minuti prvog poluvremena Izbično dolazi do vodstva spretnim pogotkom Davida Crnjca koji se upisao u strijelce u svom debiju na ovom turniru. Uz to, David će vjerojatno ostati zabilježen kao najmlađi strijelac turnira uopće, s nepunih 16 godina.

Pred kraj prvog poluvremena Uzarići uspijevaju izjednačiti a u posljednjoj minuti prvog dijela doći i do vodstva za konačnih 2:1.

Naši momci odigrat će još jedan susret, protiv ekipe MZ Dobrkovići koja je na rasporedu u petak, 19. srpnja, u prvoj utakmici večeri u 20 sati. Utakmica koja će odlučiti napuštamo li ovogodišnju Ligu bez bodova ili s kojim osvojenim bodom.

Izbicno.info / Foto: Jabuka.tv